Strona główna » Usługi » Stomatologia estetyczna Gdańsk Osowa

Stomatologia estetyczna Gdańsk Osowa

Piękny i zdrowy uśmiech to podstawa dobrego samopoczucia. Braki w uzębieniu, przebarwienia, drobne bruzdy i pęknięcia potrafią skutecznie obniżyć pewność siebie i pogorszyć komfort życia. Stomatologia estetyczna to dział stomatologii, który zajmuje się poprawą kształtu i koloru zębów. W naszej Klinice Piękni i Zdrowi w Gdańsku oferujemy kompleksowe usługi z dziedziny stomatologii estetycznej w tym m.in.:

Wybielanie

Zęby pod wpływem kontaktu z jedzeniem, piciem czy tytoniem ulegają nieestetycznym przebarwieniom, co dla wielu osób jest przyczyną gorszego samopoczucia. W naszym gabinecie dentystycznym w Gdańsku-Osowej oferujemy wybielanie metodą nakładową za pomocą żelu wybielającego oraz za pomocą lampy Beyond.

Licówki

Nierówny kształt, inna wysokość, drobne bruzdy i pęknięcia, diastema, czyli szczelina między zębami,  mogą powodować kompleksy. Oferujemy wysokiej jakości licówki porcelanowe i skaleniowe oraz korony pełnoceramiczne, pełnocyrkonowe i porcelanowe, które są w stanie trwale i skutecznie poprawić wygląd uzębienia.

Plastykę dziąseł

Do poprawy uśmiechu podchodzimy w sposób kompleksowy. Dlatego oferujemy naszym pacjentom także możliwość chirurgicznej korekty kształtu dziąseł, które uległy deformacji m.in. na skutek zapalenia dziąseł, paradontozy, wad genetycznych, próchnicy lub złamania korony. Gingiwoplastyka wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym. Odtworzenie wyglądu dziąseł ma ogromny wpływ na poprawę uśmiechu.

Analizę uśmiechu na zdjęciach

Chcesz zobaczyć efekty leczenia przed jego rozpoczęciem? Za pomocą nowoczesnych metod zaprojektujemy wygląd Twojego uśmiechu, biorąc pod uwagę nie tylko zalecenia lekarskie, ale także Twoje indywidualne preferencje. Dobierzemy metodę leczenia do Twojego kształtu twarzy i mimiki. O metodzie leczenia zawsze decyduje lekarz po konsultacji z pacjentem. Sposób korekty zębów lub dziąseł dobieramy indywidualnie na podstawie szczegółowego wywiadu oraz badań diagnostycznych.

Dlaczego warto skorzystać z oferty stomatologii estetycznej w naszej Klinice w Gdańsku?

Pacjenci po przeprowadzonym zabiegu stomatologii estetycznej nieraz bywają zdziwieni, jak bardzo „nowy uśmiech” odmienił ich życie. Dbamy przede wszystkim o zdrowie osób, które odwiedzają nasz gabinet, ale mamy na uwadze także inne potrzeby. Zlikwidowanie ubytków zębowych, poprawa koloru zębów czy zakrycie bruzd i drobnych pęknięć wpływają na lepsze postrzeganie siebie, a czasem stają się impulsem do wprowadzenia zmian wpływających na poprawę komfortu życia np. zmiany pracy lub otwarcia się na nowe znajomości.

Jak umówić się na wizytę w Klinice Piękni i Zdrowi?

Nie jesteś zadowolony z wyglądu swoich zębów? Chcesz zadbać o swój uśmiech i poprawić jakość życia? Zapraszamy do naszej Kliniki w Gdańsku-Osowej! Umów się na wizytę telefonicznie (882-039-753) lub mailowo (rejestracja@stomatologia-osowa.pl). Twoje zdrowie i dobre samopoczucie to nasz priorytet!