Strona główna » Cennik – Stomatolog Gdańsk Osowa

Dentysta i stomatolog Gdańsk Osowa - Cennik usług

Drodzy Pacjenci !

W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług miło nam  poinformować,  że nasi doświadczeni lekarze wykorzystują tylko najlepsze i najbezpieczniejsze materiały oraz sprzęt renomowanych  światowych producentów.

Współpraca z najlepszymi laboratoriami dentystycznymi  pozwala na uzyskanie pięknych i zdrowych uśmiechów naszych pacjentów.

Przedstawiamy skrócony cennik naszej kompleksowej oferty usług:

Diagnostyka

Tomografia komputerowa 3D

Tam gdzie nie sięga ludzkie oko !

Technologia tomografii komputerowej CBCT – emitująca najmniejszą z możliwych wiązkę promieni – pomaga zagwarantować Tobie absolutne bezpieczeństwo, a nam skutecznie leczyć na niespotykanym poziomie.

300

Stomatologia zachowawcza

Znieczulenie gratis!

Leczenie wykonujemy przy użyciu najbardziej skutecznego i bezpiecznego znieczulenia. Używamy tylko najlepszych materiałów renomowanych producentów.

Wypełnienie kompozytowe

300 - 500

Artystyczna odbudowa zęba przedniego - BONDING

500 - 800

Leczenie kanałowe

Przeprowadzamy w komfortowych warunkach , używając najbardziej skutecznego i bezpiecznego znieczulenia oraz izolacji koferdamem .

Powiększenie,  które daje nam mikroskop zabiegowy, pozwala na wyleczenie nawet najbardziej skomplikowanych przypadków.

500 - 1200

Koszt uzależniony od ilości kanałów

Ponowne leczenie kanałowe

Obejmuje przypadki leczenia rozpoczętego w innym gabinecie. Najczęstsze powody powtórnego leczenia endodontycznego występują, gdy zakrzywione kanały nie zostały wyleczone podczas pierwotnego zabiegu, dodatkowe kanały nie zostały pierwotnie znalezione, narzędzie endodontyczne zostało złamane lub nie zostało usunięte oraz gdy nastąpiła perforacja komory lub korzenia zęba.

Wycena w gabinecie w oparciu tomografię 3D

Protetyka

Mock up – Wizualizacja uśmiechu przymierzana w ustach pacjenta.

Technologia pozwalająca Pacjentowi poczuć i zobaczyć jak będzie prezentował się jego nowy uśmiech po zakończonym leczeniu. Wizualizacja jest zaprojektowana cyfrowo z wykorzystaniem biblioteki naturalnych kształtów zębów,  na podstawie analizy estetycznej twarzy, po wykonaniu zdjęć uśmiechu. Następnie w technologii skanu i druku 3D przygotowany zostaje indywidualny szablon,  który pozwala na umieszczenie wizualizacji na zębach własnych pacjenta.

1500

Licówka pełnoceramiczna

Wykonana w technologii CAD/CAM, na zębie własnym pacjenta przy użyciu, z materiału E.Max, Cerkon, z indywidualizacją kształtu i koloru.

Koszt licówki obejmuje preparację zęba, wycisk, oraz zacementowanie ostateczne.

1800 - 2000

Korona pełnoceramiczna

Wykonana w technologii CAD/CAM , na zębie własnym pacjenta,  przy użyciu  materiału E.Max , Cerkon , z indywidualizacją kształtu i koloru.

Koszt  licówki obejmuje preparację zęba , wycisk  oraz zacementowanie ostateczne.

1800 - 2000

Korona pełnocyrkonowa Prettau

Wykonana w technologii CAD/CAM, na zębie własnym pacjenta. Całkowicie biokompatybilna.

Koszt  licówki obejmuje preparację zęba, wycisk  oraz zacementowanie ostateczne.

1500

Chirurgia

Usunięcie szwów po zabiegu dla pacjentów kliniki gratis!

Usunięcie zęba

Zabieg wykonywany jest po analizie radiologicznej przy użyciu  najbardziej skutecznego i najdłużej działającego znieczulenia.

300 - 500

Chirurgiczne usunięcie zęba z dłutowaniem

Zabieg wykonywany jest po analizie radiologicznej przy użyciu najbardziej skutecznego i najdłużej działającego znieczulenia z szyciem.

600 - 1000

Implantologia nawigowana 3D

W trosce o maksymalny komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów zabiegi implantacji wykonujemy przy pomocy szablonów chirurgicznych, które zapewniają znaczne skrócenie czasu zabiegu czyniąc go minimalnie inwazyjnym. Jednoczesne planowanie zabiegu na komputerze i wydrukowanie szablonu implantologicznego na drukarce 3D pozwala na idealną pozycję implantu względem otaczających zębów oraz maksymalne wykorzystanie istniejących warunków kostnych pacjenta.

W naszej klinice wykorzystujemy implanty tylko znanych i renomowanych producentów : Dentsply Astra oraz ICX .

Wprowadzenie implantu Dentsply Astra

Zabieg wykonywany jest przez specjalistę implantologa  przy użyciu  najbardziej skutecznego i najdłużej działającego znieczulenia z wykorzystaniem szablonu chirurgicznego. W cenę wliczona  jest opieka przed i pozabiegowa oraz zdjęcie szwów.

3000

Wprowadzenie implantu ICX

Zabieg wykonywany jest przez specjalistę implantologa przy użyciu najbardziej skutecznego i najdłużej działającego znieczulenia z wykorzystaniem szablonu chirurgicznego. W cenę wliczona jest opieka przed i pozabiegowa oraz zdjęcie szwów.

2800

Szablon implantologiczny

Drukowany jest na drukarce 3D na podstawie Tomografii komputerowej i skanu uzębienia. Koszt  uzależniony jest od rodzaju zabiegu i ilości wprowadzanych implantów.

600 - 1000

Korona pełnocyrkonowa Prettau na implancie

Wykonana na implancie z indywidualizacją koloru i charakteryzacją (frezowana CAD/CAM) z  najbardziej biokompatybilnego  materiału   na bazie wzmacniającej oryginalnej stopki tytanowej .

od 2500

Korona pełnoceramiczna na implancie

Wykonana na implancie z indywidualizacją koloru i charakteryzacją (frezowana CAD/CAM). Z materiału E.MAX, CERKON na bazie wzmacniającej oryginalnej stopki tytanowej.

od 2700

Most 10 koron na 4 implantach (All on 4 )

od 20000

Ortodoncja

Leczenie ortodontyczne prowadzone jest w oparciu o pogłębioną diagnostykę radiologiczną, badanie czynnościowe, analizę modeli 3D oraz analizę estetyczną twarzy (DSD).

Aparat stały

od 3000

Profilaktyka

Wszystkie zabiegi higienizacyjne przeprowadzane są przez wykwalifikowaną dyplomowaną higienistkę stomatologiczną. Używamy najbardziej zaawansowanego technicznie sprzętu i materiałów co praktycznie eliminuje dyskomfort związany z zabiegiem.

W cenę zabiegu wliczony jest skaling ultradźwiękowy, piaskowanie, fluoryzacja oraz instruktaż higieny jamy ustnej.

300

Szczegółowy cennik całej kompleksowej oferty usług wykonywanych
w Klinice Stomatologii Profesjonalnej Piękni i Zdrowi dostępny jest na miejscu.

Przedstawione ceny mają charakter jedynie orientacyjny.