Nasza kadra

Joanna Wajs-Durma

Lekarz stomatolog

Studia ukończyła w 2005 roku. Od poczatku swojej kariery zawodowej koncentruje się na leczeniu ortodoncznym opartym na funkcji i estetyce oraz medycynie estetycznej i stomatologii dziecięcej. Regularnie uczestniczy w szkoleniach organizowanych przez krajowych i zagranicznych wykładowców.

Dariusz Durma

Lekarz stomatolog , implantolog

Studia ukończył w 2003 roku. Nastepnie doświadczenie zbierał jako pracownik naukowy w Katedrze Protetyki Stomatologicznej i Rehabilitacji Narządu Żucia Akademii Medycznej w Gdańsku gdzie rozwijał najwiekszą swoja pasję – leczenie pacjentów z Problemami Zgryzowymi i Dysfunkcją Stawów Skroniowo-Żuchwowych.
Autor publikacji naukowych z zakresu leczenia protetycznego pacjentów z Dysfunkcjami Zgryzowymi.
Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego , International Congressof Oral Implantologists (ICOI), German Society of Oral Implantology (DGOI).
Obecnie rozwój swój opiera na licznych kursach i szkoleniach krajowych i zagranicznych , głównie z zakresu leczenia implantologicznego.
Zainteresowania pozazawodowe związane są głównie ze sportem. Kilkukrotnie ukończył zawody triathlonowe na dystansie Half IronMan.

Anita Wiśniewska

Higienistka stomatologiczna

Ewa Stanieszewska

Higienistka stomatologiczna

Formularz kontaktowy